Anasayfa İletişim Site Haritası
TR EN

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Şirketimizin en önemli kollarından biri çelik yapı projelendirilmesi ve imalatıdır.Türkiye'nin önemli bir deprem kuşağının üzerinde bulunması, yatırımcıları giderek çelik yapıları tercih etmelerine neden olmaktadır, son yıllarda çelik fiyatlarındaki düşmenin de etkisiyle çelik yapılar popülerliğini gün geçtikçe artırmaktadır. BY DİZAYN çelik konstrüksiyonda modern üretim modellerini benimsemiş ve müşterisinin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere oluşturduğu üretim anlayışı ile kurulduğu günden beri yatırım halinde olmuş, vasıflı çelik tüketicisinin artan ve değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına yatırım projelerine devam etmektedir.

Çelik yapıların avantajlarını şöyle sıralayabiliriz; deprem güvenliği, hafif olmasından dolayı zayıf zeminlere uygunluk, demontaj sayesinde ekonomik geri dönüşüm, yüksek malzeme dayanımı ve elastisite, geniş açıklıkların teşkili, mimari özgürlük, hızlı imalat ve montaj süreci, altyapı maliyetlerinin düşürülmesi...

Fabrika binaları, Endüstriyel tesisler, Çatılar, Depo ve Antrepolar, Mevcut yapıya ek arakatlar, Platformlar, Betonarme yapıların güçlendirilmesi, Otoparklar, Asansör taşıyıcıları vb. yapıların; tarafımızca projeleri, imalatı ve montajı yapılıp; siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.


11 11
11 11

 

 
 
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikası
İletişim
 
Faaliyetler
İnşaat Taahhüt
Çelik Konstrüksiyon
3BD Kaplama
Tasarım ve Ugulama
 
Ürünler
Parke
Duvar Kağıdı
Mobilya Özel İmalat
 
Web Tasarım Atak Teknoloji
Tanıtım Filmi
Daha yakından tanıyın
Bize Ulaşın
(0 262) 33 55 333
Takip Edin
Bizi Facebook'ta izleyin