Anasayfa İletişim Site Haritası
TR EN

Tasarım ve Uygulama

Müşterinin isteklerini yerine getirmenin birinci adımı olan proje ve tasarım firmamızdaki en önemli unsurdur. Öngörülen mekanlar için en uygun ve ekonomik çözümlerin yapılması mimarlar önderliğinde hazırlanmış mimari proje hizmetleri ile mekanınıza gerçek bir bakış sahibi olabilmenizdir. Yapı tasarımı proje hizmetlerinde önemli olan profesyonel bir proje ekibi ve tecrübe sahibi olabilmektir.

BY DİZAYN, proje ve iç mimari hizmetlerinde çok iddialı ve tasarım ağırlıklı çalışan bir şirkettir. Proje ve iç mimaride gelişen, değişen trendleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan şirketimiz proje ve iç mimari alanında daima kendini yenileyebilmektedir.

BY DİZAYN, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak Ev Dekorasyonu‘da samimi ve içtenlikli mekanlar, ofis tasarımında çabuk ve stil çözümler, tasarlanan projelerde işlevsel dekorasyon çözümleri, Ahşap dekorasyon ‘da ahşap ağırlıklı çözümler ve Mobilya dekorasyonu‘nda değişen mobilya çözümlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ahşap mobilya dekorasyon alanında; iş yeri dekorasyon, büro-ofis dekorasyon, bar dekorasyon, restoran dekorasyon, villa dekorasyon, ev dekorasyon, bahçe dekorasyonu işlerinde, mimari tasarım, dizayn, üretimi ve uygulamaları sunulmaktadır.

 

  

 
 
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikası
İletişim
 
Faaliyetler
İnşaat Taahhüt
Çelik Konstrüksiyon
3BD Kaplama
Tasarım ve Ugulama
 
Ürünler
Parke
Duvar Kağıdı
Mobilya Özel İmalat
 
Web Tasarım Atak Teknoloji
Tanıtım Filmi
Daha yakından tanıyın
Bize Ulaşın
(0 262) 33 55 333
Takip Edin
Bizi Facebook'ta izleyin