Home Contact Site Map
TR EN

İnşaat Taahhüt

Alt Yapı İşleri;
Taahhüt ettiği tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış olan By Dizayn, her geçen gün bitirdiği yeni projelerle piyasada güven tazelemektedir.
Çevre Düzenleme İşleri;
Her türlü çevre düzenleme ve yeşil alan tanzimi. Bordür kilitli parke taşı kayrak taşı çimleme rulo hazır çim ağaçlandırma çiçeklendirme v.b. ile çevre düzenleme ve tüm yapılar için tel üretimi ve montajı işlerini profesyonel hizmet anlayışıyla ve birinci sınıf işçilik ile gerçekleştirmekteyiz.
Kaba İnşaat İşleri;
Kaba inşaat işleriniz sorunsuz, garantili, itina ile yapılmaktadır. Fabrika, tatil köyü, konut, okul v.b. işlerde betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işleri, çatı kapatmaları.

Brüt İnşaat İşleri;Fabrika ve iş merkezlerinde peri ve peliwood malzemesi ile fuga çıtalı temiz betonarme yüzeylerleri elde etmek, isteğe bağlı olarak bu yüzeylerin boyanması veya doğal olarak muhafaza edilmesi.

İnce İnşaat;
İşleri inşaat üzerine malzemeli yada malzemesiz işleri yapmaktayız.kara sıva,alçı sıva,kayrak taş kaplama, mermer, seramik, çatı, asma tavan ,demir doğrama, pergule ,havuz, betebe, duvar örme, bims duvar örme, ısı yaltımlı dış cephe mantolama, taş duvar, bilimum inşaat işlerriniz özel itina ile yapılır.


Hafriyat;
Geniş ve teknolojiye uygun makina parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile metrajlı hafriyat ve bina yıkımı işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz.En zor hafriyat işleriniz yapılırken, zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ederiz.


   
Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçerek firmamızdan bilgi alabilirsiniz. >>
 

 

 
 

 

 

 

 

 
 
Corparate
About Us
Mission and Vision
Quality Policy
Conctact
 
Activities
Construction and Contracting
Steel Construction
3BD Covering
Design and Application
 
Products
Parquet
Wallpaper
Special Furniture Production
 
Web Design Atak Technology
Film
Get to know more
Contact
(0 262) 33 55 333
Follow
Follow us on Facebook